Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Novinky

26.4. konečně se dostávám k další tvorbě stránek a k dopracování sekcí o úspěších Akima, Ajrin, Arci i ostatních, přidám i fotografie. Bohužel o některých nemám časté zprávy, ale všem se daří dobře.

Adélka odhárala během března, ale rozhodli jsme se další vrh odložit, protože v té době se zhoršil zdravotní stav naší Saly.

2013

postupně přidáváme fotografie štěňátek z nových rodin a přidáváme sekce o úspěších našich bývalých štěňátek

2012

20.11. - přidány  fotky feneček z jejich nových domovů smiley

13.11. - tak a jsme zase sami jen s původním osazenstvem! Dnes večer odjela do svého nového domova i Arca. Nevím, jestli mám cítit úlevu nebo smutek..............ale věřím, že Arcy nová panička ji bude milovat a že jí Arca bude dělat jen a jen radost. Takže hodně štěstí!

5.11. - ze štěňátek už doma zbyla jen Arca. Vzhledem k tomu, že paní, která ji má rezervovanou, svůj příjezd už poněkolikáté odložila, nabízíme ji tedy k prodeji znovu. Arca už je velká šikovná holka, zvládá obojek, chůzi na vodítku a chůzi po schodech nahoru i dolů a moc touží po někom, kdo by mazlil, vychovával a miloval jen ji!

5.11. - a dnes odjel i Archie. Myslím, že se náš cvalík bude mít úžasně. Doufám, že bude všem dělat jen radost.

4.11. - do nového domova odešel i Atila. Hodně štěstí v nové rodině!

30.10. - Ája v novém domově velmi rychle zapsdla do velké psí smečky. Už umí na povel: ke mně, sedni, dej pac. Je to holka šikovná. Však se jí panička velmi věnuje!

           - Adorka v nové rodině zatím hledá své místečko a sžívá se s parťačkou německou ovčandou a svojí novou paničkou. Fotka z nové rodiny je přidána v sekci vrh A.

           - Akim - Kimeček udělal u své nové paničky od pátku veliký pokrok. Je chytrý jako opička, takže už umí na povel ke mně, sedni, lehni, na místo, perfektně aportuje a umí si chodit do sprchy mýt tlapky a bříško. Ale je to také psí prasátko: nepohrdne venku hovínkem a neustále vylévá misku s vodou a cachtá se vní...........

28.10.- dnes odjela až na severní Moravu Adorka se svojí paničkou. Doufám, že jí Dorinka bude dělat jen samou radost!

27.10. - dnes odešel do svého nového domova Akim......... hodně štěstí, Kime a Kamilo! Bude se mi stýskat.....

23.10. - dnes nás opustila Ajrinka - nově Ája - a odjela do nového domova. Jsem přesvědčená, že se jí tam bude líbit a že má senzační paničku. Hodně štěstí!

Zatím se nám nestýská, přeci jen doma zatím zůstala parta dalších pěti uličníků.......

12.10. - štěňátkům už je 5 a půl týdne a mají se čile k světu. Váží kolem čtyř kil, jsou již odčervená, čipovaná, zítra a absolvují vyšetření očí na dědičné nemoci, začátkem příštího týdne budou očkovaná a od 22.10. se mohou rozejít do svých nových domovů. Přidány nové fotografie z října..............

21.9. - přidány fotografie "čumáčků" jednotlivých štěňátek

17.9. - přidány nové fotky v sekci vrh A

11.9. - přidány nové fotky jednotlivých štěňátek i skupinek ze 6.9., 9.9. a 10.9. - více v sekci vrh A

4.9. - a je to tady! Adélce a Vilíkovi se narodilo 6 krásných štěňátek, 3 holky a 3 kluci! více v sekci vrh A

31.8. - Adélka má dnes termín podle posledního krytí a stále nás napíná.....už je jako soudek, je na pohmat cítit, že se štěňátka mají čile k světu a stále se vrtí......

27.8. - Adélka má termín podle prvního krytí.....

10.8. - začínám přemýšlet nejen o jménech pro štěňátka, ale také o budoucích majitelích.....pokud byste měli zájem, rozhodně dejte vědět!

5.8. - nejžhavější novinka: Adélka čeká štěňátka (potvrzeno ultrazvukem) !

1.8. - vrhla jsem se na tvorbu webových stránek smiley Prosím všechny návštěvníky o trpělivost....Děkuji!

2011

TOPlist